Inventura baterií (Calc)

Na následujícím odkazu je náhled tabulky Inventury Baterií:

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AkH5YNPfm9GYdGxraXE1a1AxSjdhR2dkZWd4U0xFRlE&output=html

 

Znáte Kolešovský jasan?

V nedávné době se žáci navštěvující volitelný předmět vlastivědný seminář zúčastnili tradiční exkurze na horu Vladař a ke Kolešovskému jasanu. Vrch Vladař znají všichni. Je všeobecně známo, že na něm i v jeho okolí bylo velmi rozsáhlé pravěké hradiště, víme i o zbytcích ochranných valů i o husitské epizodě, ke které došlo v 15. století. Všeobecně známý je i fakt, že se na jižním svahu hory rozkládá několikahektarová přírodní rezervace chránící některé teplomilné rostliny a zbytek přírodního dubohabrového porostu.

Číst dál: Znáte Kolešovský jasan?

České středohoří

Byli jste někdy v Českém středohoří? Pokud ne, můžeme vám návštěvu této i z epropského hlediska unikátní krajiny doporučit. Ve čtvrtek 24. 10. 2013 jsme uspořádali zeměpisnou a vlastivědnou exkurzi do samotného centra tohoto pohoří. Autobus nás zavezl do Milešova a my jsme pak vystoupali o více než 400 metrů vzhůru na nevyšší horu - 837 metrů nad mořem vysokou Milešovku. Pokud je alespoň něco vidět, výhled z ní je vždy úžasný! Měli jsme vcelku štěstí, i když viditelnost nebyla ideální, z rozhledny jsme si prohlédli část Mostecké pánve i s Teplicemi a Ústím nad Labem, úžasný hrad Hazmburg i homole jednotlivých vrchů vytvořených v třetihorách sopečnou činností.

Číst dál: České středohoří

Lakomec

Plakát (Lakomec)Roku 1622 se v Paříži narodil Jean Baptiste Poquelin. Že vám to nic neříká? Celý divadelní svět tohoto člověka, autora skvělých komedií, zná pod jménem Molière. Jeho nejslavnější a po světě nejhranější divadelní hrou je právě Lakomec, nesmrtelné dílo, které ve čtvrtek 31. 10. 2013 viděli v Divadle J.K. Tyla v Plzni i žáci 8. a 9. ročníku naší školy. Představení bylo opravdu skvělé!

Číst dál: Lakomec

Písně 7. ročník

Stánky - odkaz

Číst dál: Písně 7. ročník

Inzerát

ZŠ a ZUŠ Žlutice přijme učitele na 1. stupeň, učitele na 2. stupeň kvalifikované na některé z těchto oborů: matematika, fyzika, anglický jazyk, tělesná výchova, ICT. Dále přijmeme speciálního pedagoga. Zároveň přijmeme i učitele do hudebního oboru ZUŠ.

Jste zde: Doma 1. stupeň