Tradiční recitační přehlídka se blíží!

Kabinet českého jazyka a metodické sdružení 1. stupně každoročně pořádá školní recitační přehlídku, jejímž hlavním cílem je ukázat, že i v dnešní poněkud uspěchané a někdy až trochu podivné době má své místo i literatura, a dokonce i poezie. Zároveň se snažíme najít talentované recitátory, kteří pak školu reprezentují v okresní přehlídce v Karlových Varech.

Letošní akce se uskuteční v pátek 21. února, zúčastnit se mohou všichni zájemci od 1. tříd až po třídu devátou. Poraďte se se svými učiteli, je čas začít s přípravou!

Jste zde: Doma 1. stupeň Tradiční recitační přehlídka se blíží!