Rodičovské schůzky a konzultace

Ve středu 18. listopadu se od 17 hodin uskuteční třídní schůzky pro rodiče dětí z 1. stupně. Od 16 do 19 hodin proběhnou také individuální rodičovské konzultace na 2. stupni. Od 18 hodin se rovněž sejdou rodiče vycházejících žáků se zástupci středních škol a učilišť. Zároveň pro rodiče proběhne od 18 hodin preventivní pořad o rizicích internetu pro děti. Předem omlouváme nepřítomnost vyučujících jazykářů (kol. Bremová, Kuchtová, Svobodová) na rodičovských konzultacích.

Jste zde: Doma root Oznámení Rodičovské schůzky a konzultace