Školní florbalový turnaj 2015

floVe středu 16. prosince proběhl tradiční školní florbalový turnaj. Do hry se zapojilo osm týmů od páté do deváté třídy. Letošní ročník byl plný překvapení. 1. místo zaslouženě získaly dívky z 9.B (Cardová, Vojtová, Štorková, Richterová), druzí skončili překvapivě kluci z páté třídy (Sedláček, Slavík, Hliňák, Svoboda) a třetí místo zbylo na favority - kluky z osmé třídy (Hasler, Koliha, Růžek, Miller). Až na posledním osmém místě skončili kluci z devátých tříd. Vítězné týmy obdržely diplomy a věcné ceny.

Jste zde: Doma Akce školy Sport na škole Školní florbalový turnaj 2015