Školní slavnost 2016

slavnostV sobotu 14. května proběhl na naší škole 1. ročník Školní slavnosti. Během dopoledne mohli rodiče společně se svými dětmi zhlédnout „Retro“ výstavu ve školní galerii „ Na Schodech“ , zaposlouchat se do retropísní pěveckého sboru Žlutické hlásky a zúčastnit se programu jednotlivých dílen, které pro ně byly připraveny. Na závěr proběhlo posezení s občerstvením u táboráku a vyhlášení sportovních výsledků.

Poděkování patří všem učitelům, kteří se podíleli na přípravě tohoto dne, a paní Civínové za věnované dobroty.

Za rok se těšíme na hojnější účast rodičů a dětí.

Jste zde: Doma Akce školy Školní slavnost 2016