Vážení rodiče,

každý z Vás má právo kdykoli (ideálně po domluvě) navštívit naši školu a konzultovat prospěch a chování Vašich dětí s pedagogy. Prosíme, po vstupu do budovy se vždy ohlaste v kanceláři školy nebo u vedení. S rodiči můžete komunikovat telefonicky i prostřednictvím e-mailu či webových stránek tříd.

Po domluvě máte možnost využít konzultace výchovné poradkyně, speciálního pedagoga či školního psychologa.

Plánované akce pro rodiče žáků na školní rok 2014/15

15/9     16 hodin             Schůzka s vedením školy. školskou radou a třídní schůzky

18/11   16 - 18 hodin      Rodičovské konzultace

18/11   18 hodin             Schůzka pro rodiče vycházejících žáků