Svačiny ve školní jídelně

Od 1. 2. 2015 bude možné objednávat dětem svačiny připravované školní jídelnou. Jídelníček svačin bude součástí jídelníčku obědů.
Jídelníček bude vystaven na internetových stránkách www.strava.cz a na nástěnce školy a školní jídelny.

Cena svačiny je jednotná 15,-
Svačiny se budou vydávat od 8. 45 hod - 8. 55 hod -  po první vyučovací hodině. Svačina bude balena do potravinářské folie nebo sáčku a je určena k okamžité konzumaci.

Bližší informace u vedoucí školní kuchyně.

Attachments:
Download this file (Svačiny.pdf)Svačiny.pdf[ ]66 kB

Změna přihlašování jídel

Školní kuchyně upozorňuje všechny strávníky, že počínaje 1. květnem již nebude možné ráno na terminálu měnit nastavení oběda na daný den. Odhlásit oběd bude možné telefonicky nebo osobně u paní vedoucí.

Informace školní jídelny

Následující článek obsahuje základní informace o cenách obědů a soutěžích a projektech, jichž se naše škola skrze školní jídelnu účastní.

Číst dál: Informace školní jídelny

Jste zde: Doma Jídelna Provozní informace