Informace školní jídelny

Následující článek obsahuje základní informace o cenách obědů a soutěžích a projektech, jichž se naše škola skrze školní jídelnu účastní.

Ceny oběda pro žáky školy:

I.  Kat. 7 – 10 let                 20,-
 II.  Kat. 11 – 14 let               22,-
III.  Kat. 15 a více let             24,-

Ostatní strávníci                     50,-

Děti jsou do kategorií zařazovány dle věku, kterého dosáhnou v příslušném školním roce již od září.

V ceně oběda je zahrnuta polévka, hlavní jídlo, doplněk dle nabídky, pitný režim (  teplý čaj, studený nápoj, mléko ).

Projekty:

Škola je prostřednictvím školní jídelny zapojena do těchto projektů:

www.ovocedoskol.eu pro všechny žáky 1. - 5. třídy

www.laktea.cz/skolni_mleko   pro všechny žáky školy

Školní mléko a mléčné výrobky můžete objednávat u vedoucí školní jídelny. Dodavatel
 školního mléka do naší školy je firma Madeta.

Bondíkování

Pro žáky stravující se ve školní jídelně jsme opět připravili soutěž z projektu
www.skolaplnazdravi.cz  - „Bondíkování“

Naše pravidla pro „Bondíkování“

Děti, které se zapojí do soutěže dostanou legitimaci a sbírají razítka „Bondíky“  za snědené zeleninové, luštěninové a rybí obědy. Obědy zahrnuté do soutěže
označujeme  na jídelním lístku razítkem „ Bondíkem“.
Z dětí, které nasbírají všechny Bondíky v měsíci nebo jich nasbírají nejvíce, vylosujeme na konci měsíce 10, které odměníme malou pozorností.
Z ostatních zúčastněných dětí, které nasbírají alespoň 4 Bondíky v měsíci, vylosujeme 10 soutěžících, které také odměníme.

Jste zde: Doma Jídelna Provozní informace Informace školní jídelny