Zpívání k posezení seniorů 26.11.2013

Chválím, trošku jste se vylekali množstvím lidí v sále a zapomněli, co jsme si řekli o pohupování Usmívající se,

ale jako generálka na rozsvěcení vánočního stromu dobrý. 

Žlutické hlásky na soustředění

HláskyPoslední dubnový víkend prožily Žlutické hlásky ve znamení práce a zábavy v rekreačním středisku Máj v Plasích. Zvládli jsme nacvičit dvě nové písně, navštívili jsme konvent a vystupovali jsme pro děti, které byly na pobytu školy v přírodě. Víkend to byl náročný, ale počasí nám přálo a myslím, že jsme si to náležitě užili.

Vystoupení v Protivci

Chválím Vás za vystoupení v Protivci při příležitosti vzniku ČSR. I když byl vítr silný, zvládli jste to dobře.

Úvod

Kdo jsme?

Jsme dětský pěvecký sbor ZŠ a ZUŠ Žlutice. A protože nás baví zpívat a chceme se neustále zdokonalovat, založili jsme Žlutické hlásky. Navštěvují nás žáci prvního i druhého stupně v rámsmci nepovinného předmětu. Je nás něco málo kolem 25, holky i kluci. 

Kde zpíváme?

Při různých příležitostech. Při akcích pořádaných městem i školou, jako např. Rozsvěcení vánočního stromu, Žlutický jarmark, výstavy v Galerii Žlutice, vystupování pro seniory a rodiče

Rozsvěcení vánočního stromu 2014

SborV neděli 30. listopadu na žlutickém náměstí proběhlo tradiční rozsvěcení vánočního stromu. Jako každým rokem i letos na této akci vystoupily děti z naší školy. Kromě žáků ZUŠ se představil i školní pěvecký sbor Žlutické hlásky. Rozsvícení předcházeli i malé vánoční trhy, do kterých se také škola zapojila. Fotografie z akce najdete ve školní galerii.

Inzerát

ZŠ a ZUŠ Žlutice přijme učitele na 1. stupeň, učitele na 2. stupeň kvalifikované na některé z těchto oborů: matematika, fyzika, anglický jazyk, tělesná výchova, ICT. Dále přijmeme speciálního pedagoga. Zároveň přijmeme i učitele do hudebního oboru ZUŠ.

Jste zde: Doma Všechny články