Martinův úspěch! (Krajské kolo soutěže Eurorebus)

eurorebusV neděli 27.4.2014 se reprezentanti naší školy zúčastnili (již tradičně) krajského kola geografické soutěže Eurorebus. Třídu 8.B reprezentovali žáci Soňa Vojíková a Martin Pechát, třídu 7.A Eliška Třeštíková, Kateřina Riedlová a Sára Hrubcová. Za to, že mohli jet zástupci obou tříd do Plzně pak vděčíme všem z žáků, kteří se soutěže účastnili v elektronické části. Děkujeme i jim!

Martin, Soňa a Kačka pak navíc soutěžili též v soutěži jednotlivců, protože v elektronickém kole nasbírali dostatek bodů. A jak jsme dopadli?

Třída 7.A obsadila v konkurenci 30 tříd hezké 16. místo, třída 8.B pak byla 11. z 33 konkurentů.

Velikým úspěchem pro naši školu však skončila soutěž jednotlivců, kde byla Soňa na sedmém místě (a tedy dvě místa od postupu do celorepublikového kola) a Martin Pechát vtéto kategorii zvítězil!!!

Nechal tak za sebou též všechny deváťáky i gymnazisty z víceletých gymnázií odpovídajícího věku (8.-9. třída).

Všem účastníkům našeho nedělního "výletu" spojeném s přespolním během po Plzni tímto upřímně děkuji za reprezentaci i příjemně strávený den - a tobě, Martine, gratuluji! Dosáhl jsi velkého úspěchu a všichni ti k němu blahopřejeme! Za sebe se těším, že spolu v červnu vyrazíme do Prahy mezi 75 nejúspěšnějších řešitelů z republiky!

Mimochodem, schválně, zda se najdeš ;-)!

(Fotografie je linkována z webové galerie Terra Klubu. Tuto a další fotografie z akce naleznete na následujícím odkazu, logo soutěže a výsledkové listiny krajského kola v Plzni na webu soutěže)

Jste zde: Doma Zeměpis 8. ročník Martinův úspěch! (Krajské kolo soutěže Eurorebus)