1. příměstský tábor

Vážení rodiče,

školní klub naší základní školy organizuje během letošních letních prázdnin příměstský tábor, který se uskuteční ve 2 termínech ( 30.6. - 4.7. 2014 a 25.8. -29.8. 2014) pro děti 1. - 9. tříd.

Cena tábora je 750 Kč na týden. V ceně je zahrnuta strava (teplý oběd + 2 svačiny), celodenní pitný režim, výlet, materiál na tvořivou dílnu, odměny...

Příměstský tábor je vhodným řešením, jak vyplnit volný čas dětí. Nabízíme možnost celodenního pobytu (8 – 17 hod), kdy děti ráno přicházejí a navečer zase odcházejí domů. Denně bude připraven pestrý program, při němž děti mohou využívat prostory a vybavení školního klubu, víceúčelové hřiště, keramickou dílnu. Součástí obou táborů bude i celodenní výlet.

Přihlášky je možné si osobně vyzvednout ve školním klubu či v kanceláři zástupkyně školy. Termín pro podání přihlášek je do 13.6. 2014, poplatek za pobyt dítěte je potřeba uhradit do 28.6. 2014. Bližší informace na telefonu 353 393 243.

Jste zde: Doma root Oznámení 1. příměstský tábor