Informace pro rodiče žáků 7. - 9. ročníku

V poslední době jsme uspořádali některé úspěšné akce, jejichž méně příjemnou stránkou však je, že každá služba, kterou využijeme, něco stojí. I když se snažíme " za málo peněz pořídit co nejvíce muziky", jak říká jedno známé rčení, mohou někteří rodiče nabýt dojmu, že nedělají nic jiného, než že do školy stále posílají nějaké peníze. Pro lepší celkovou orientaci jsme připravili přehled finačních nároků spojených s aktuálními akcemi z českého jazyka a zeměpisu:

• září - exkurze vlastivědného semináře na Vladař a ke Kolešovskému jasanu - jízdné sponzorsky hrazeno paní Gabrielou Soukupovou
  • 24. 10. - exkurze do Českého středohoří ( 9. ročník) - doprava 164,- Kč
  • 31. 10. - divadlo Plzeň (Lakomec, 8. -9. ročník + někteří sedmáci) - vstupenka 88 Kč (vše uhrazeno), autobus 102,- Kč (začínáme vybírat)

plánovaná akce:

• 5. 12. - divadlo Plzeň - Edith - vrabčák z předměstí , vstupenka 119,- Kč (vše již uhrazeno), doprava dodatečně podle faktury

Jste zde: Doma root Oznámení Informace pro rodiče žáků 7. - 9. ročníku