Dětská scéna 2015 - okresní kolo

Ve čtvrtek 19. 3. a v pátek 20. 3. se celkem devět žáků a žákyň naší školy zúčastnilo v Karlových Varech okresního kola soutěže v recitaci. Zastoupení jsme měli ve všech věkových kategoriích - od "nulté", v níž recitují žáci prvních tříd, až po čtvrtou, která je určena osmákům a deváťákům. Všichni naši recitátoři odvedli dobrý výkon. Poezie, které se na rozdíl od jiných škol přednostně věnujeme, okresní přehlídku významně oživila..

V konkurenci výborných recitátorů se již podruhé nejvýrazněji prosadila Tereza Krmelová, která svým vystoupením (Baladou F. Villona a indiánským mýtem Dobře upečený člověk) přesvědčila porotu natolik, že postoupila do oblastního kola. To se bude konat rovněž v Karlových Varech 24. dubna.

Jste zde: Doma root Dětská scéna 2015 - okresní kolo