Olympiáda v českém jazyce

Před vánočními svátky se stejně jako v předcházejících letech uskutečnilo školní kolo olympiády v českém jazyce. Dodatečně několik základních informací. Soutěž má dvě části. Velmi náročnou jazykovou a pak slohovou, pro kterou bylo letos stanoveno velmi zajímavé téma: Už se vám někdy stalo...

Školního kola se zúčastnilo 9 žáků 8. a 9. ročníku. Ve slohové části nejvíce zaujal Marian Bok z 9. třídy, do okresního kola však postupují dvě dívky, které se celkově umístily na 1. a 2. místě - Veronika Pataková z 8. A a Soňa Vojíková z 8. B.

Jste zde: Doma root Olympiáda v českém jazyce