Na Molièrova Lakomce do plzeňského divadla

Již v prvním pololetí školního roku se starší žáci 2. stupně zúčastnili divadelního představení, které mělo mimořádný úspěch. I když jde o klasiku starou již několik staletí, i dnes je karikatura lidské hamižnosti vysoce aktuální. 22. května se stejného představení zúčastní žáci 6. a 7. ročníku. Doufáme, že i jim se bude líbit. V danou chvíli je důležité, aby vstupenky (v ceně 126,-Kč do 1. až 5. řady přízemí ve Velkém divadle) byly zaplaceny nejpozději do 16.5. 2014!

Jste zde: Doma root Na Molièrova Lakomce do plzeňského divadla