Frühlingsfest ve Warmensteinachu

V sobotu 30. 5. 2014 navštívilo několik zástupců a žáků z naší školy základní školu v partnerském městě Warmensteinach. Byli jsme pozváni na jejich školní slavnost „Frühlingsfest“. Měli jsme možnost shlédnout např. taneční představení a několik různě zaměřený workshopů, kterých se zúčastnili i naši žáci.

Hlavním důvodem naší návštěvy bylo naplánování společného projektu, což se nám u kávy a doma napečených koláčů zdařilo. Těšíme se na spolupráci i na to, že se naše děti dozví více o kultuře a jazyku našich sousedů.

Jste zde: Doma Akce školy Frühlingsfest ve Warmensteinachu